2020'nin En Kötüleri Yarışması Başlıyor!

Geçen sene düzenlediğimiz “2019’un En Kötü İş İlanı” yarışmasının devamı olarak “2020’nin En Kötüleri” yarışmasını bugün itibariyle başlatıyoruz! :fire: :fire:

#2020ninEnKötüleri yarışmasının takvimi şöyle:
:necktie: Aday önerileri: 22-29 Aralık
:bar_chart: Online ön elemeler: 2 Ocak akşamına kadar
:bomb: Yarışma finali 5 Ocak 2021, saat 21.00

Aday Önerileri
Yarışmaya aday göstermek istediğiniz iş ilanlarını, iş yerlerini, patronları veya pandemi fırsatçılarını @mumiabiz twitter, instagram, Linkedin veya facebook hesaplarına gönderebilirsiniz.

Aday önerirken önemli bir nokta var: Adayın gizlenmemiş olması!
Yarışmayı kazanacak şirketin bu gururu yaşamasına engel olmayalım :innocent:

Bu sefer geçen seneden farklı olarak sadece iş ilanlarını yarıştırmayacağız.

2020 yılı boyunca çalışanlarına türlü kötülükler yapmış iş yerlerini de yarışmaya dahil edeceğiz.
Tabi ki bu sene gördüğünüz iğrenç iş ilanları da yarışmaya aday olabilecekler.

Aday gönderimleri için son gün 29 Aralık 2020…

Online Ön Elemeler
Adaylıkların sonlanmasının ardından yarışma başlayacak. İlk oylamalar mumia.biz üzerinde, bu başlık altında oluşturacağımız anketle sürecek.

Oylamaya katılmak için tek ihtiyacınız bir #mumia hesabına sahip olmak. Bir mumia hesabınız olduğu sürece aşağıda yer alacak ilanlardan en iğrenç gördüklerinize tıklayıp oy vererek finale kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Ön elemeler için oylarınızı 2 Ocak akşamına kadar kullanabilirsiniz.

Yarışma Finali ve Canlı Yayın
5 Ocak Salı, saat 21.00’de yarışmamızın finali gerçekleşecek. Yarışma finali için @mumiabiz sosyal medya hesaplarını takipte kalın… :tv:

Online ön elemelerde ilk sıraları alan adaylar, finalde yarışma şansını elde edecekler. Canlı yayın boyunca sosyal medya hesaplarımızdan devam edecek final oylamasında 2020’nin en kötüleri belirlenecek ve sürpriz ödüle erişme hakkını kazanacak! :trophy:

29 Aralık’a kadar aday önerilerinizi,
2 Ocak akşamına kadar mumia.biz üzerinden online ön eleme oylarınızı,
5 Ocak 21.00’de de yarışma finaline katılımınızı bekliyoruz :hugs:

Gelin bu senenin en kötülerini de beraber belirleyelim, yine beraber ele güne karşı rezil edelim :smiling_imp:

3 Beğeni

En sevdiğim mumia etkinliği başlamış, :hugs: Bu sene üye olarak sahtekarları rezil rüsva etme şansını kaçırmamış oldum :smiling_imp: hheheheheh

Evet sevgili dostlar, meslektaşlar, mumialar!

Ön eleme vakti geldi. Adayları açıklamaya ve ön eleme oylamalarına başlıyoruz :bar_chart:

Yarışmada finale kalmasını istediğiniz adaylara aşağıdan oy verebilirsiniz.

Oylamaya katılmak çok kolay:
:star: (eğer hala kayıt olmadıysanız) mumia.biz ’e kayıt olun,
:star: finalist olmasını istediğiniz firmaları seçin, "şimdi oylayın" butonuna tıklayarak gönderin!

Birden fazla firmayı seçebilirsiniz :hugs:

Ön eleme oylamaları yılın son saniyelerine kadar devam edecek. Yarışma finali içinse bizi takip etmeye devam edin. :sunglasses:

(adaylar alfabetik olarak sıralanmıştır)

0 oylayanlar

adayların devamı - 2.sayfa

0 oylayanlar

adayların devamı - 3.sayfa

2 Beğeni

Yarışma takvimi güncellendi :bangbang:

#2020ninEnKötüleri final oylaması twitter profilimize sabitlediğimiz anketle devam ediyor :cyclone::cyclone::cyclone:

Final yayını ve ödül töreni 5 Ocak saat 21.00’de YouTube’da olacak :tv:

Hatırlatıcıları kurun, bizi bekleyin :fire: :fire:

Link :point_down:

Huzurlarınızda bu ilanla dalga geçmek istiyorum, birazcık.
Emekli değil emekçiyiz!
Evi arabası ve emekliliği olan mühendis istiyorsanız evlilik programları vardı.
Bir de emekli değilim ama bu konuyla ilgileniyorum, motiveyim; ben de olmak istiyorum. Biraz zaman verirseniz neden olmasın?

2 Beğeni