Anlam veremiyorum

Dün ege üniversitesindr çıkan olayın şokunu yaşıyorum. Öğrendiğim gün bir hemcinsimin rezilliğinin haberini okumak istemediğimden haberi araştırmak istemedim. Ancak bugün öğrendiğim habere göre fail serbest bırakılıyor. Haberi duymayanlar için içim elvermese de anlatıyorum. Ege üniversitesinde akşam saat 10dan sonra üniversiteye erkek girişi yasak olmasına rağmen bütün girişlerde SÖZDE kart kontrolü yapılmasına rağmen üniversiteden olmayan birisi üniversitenin içinde bulunan KYK yurdunun önüne gidip yurda giriş çıkış yapan kızlara malum yerini açıp taciz de bulunmuş. Güvenlik görevlileri ve kızlar polise haber verip yakalanmasını sağlamışlar. Bugün okuduğum haberde ise böyle bir adamı mahkemece adlı kontrol şartıyla serbest bırakmışlar. Artık gerçekten ben anlam veremiyorum özellikle hemcinslerime. Bu kadar mı rezil durumdayız artık. Kendi uçkuruna sahip çıkamayan insanlarla dolduk taştık. Eskiden kadınlar erkeklerden bir sözlü tacizden korkuyordu. Şimdiyse bunu akıllarından çıkarmamakla birlikte acaba bi erkek grubunun yanından geçerken acaba bir şey yapar mı diye korkar oldular. Yolda yürümekten ben çekiniyorum kadınlar ne yapsın. Gerçekten anlam veremiyorum bu tarz haberleri okumaktan artık utanıyorum…

2 Beğeni