Çıldırmıııcam!

Merhaba Arkadaşlar,

Sanırım beni şuan burada tutan tek şarkı büyükevablukadanın çıldırmıcam şarkısı.Çünkü sabahtan beri yaşamadığım aksilik kalmadı.Kimse sorumluluk almak istemiyor.

Projemde hammadde ile ilgili bir hata farkettim.Netsise tanımlarken(ki ben tanımlamamıştım),arkadaş ben den aldığı bilgiye göre tanımladığını söyledi müdüre.Haliyle müdür köpürdü,yanlış sipariş açılırsa eğer seride de yanlış gitme ve haliyle üretimin aksama ihtimali var.
Ben bu hatayı farkedip söyledim,ihale bana kaldı.Ha bu arada o sipariş açılırken ,bana öğrettikleri için(!)yanımdalardı ancak şuan sanki o hammadde sipariş açılırken uzay boşluğundalarmış gibi davranıyorlar.Bir de üstüne azar yiyorum.Her söylenen sözün,mailini tutmaktan cidden bezdim!Biraz güven duymak istiyorum ,hem iş arkadaşlarıma hem de müdürüme.Bu çok mu zor?!

Birşey başarınca,yüz yıldır gitmeyen durmuş projeleri müşteriye onaylatınca ,ppap onayını alınca güzel ,ama kuru bir aferin bile çok zor geliyor zaman zaman,en ufak bir sorunda ben mi bilcem?(sen yanımdaydın bi de!!!)

Takdirler müdüre gelsin,aksaklıklarda kör taklidi yap,oldu canım!!!

Son olarak sizle benim için bugünün şarkısını da paylaşıyım,zira şuan tek motivasyon kaynağım bu şarkı-.-

2 Beğeni