Dünyanın tüm bezmiş mumiaları toplanın, bi cafe mi açsak?

Hala işi gücü, tası tarağı toplayıp istanbul’da gidemeyen mühendisler birleşip bir cafeye mi girsek :slight_smile:
cafe açmayan son küçük emrahlar biz olabiliriz :)

edit: çay ocağı da olur :)

1 Beğeni

Bence bakkal açalım en karlı iş sakız işiymiş :smiley: :stuck_out_tongue:

Ciddi girişimleri destekliyorum bence bi ayak hep ticaretin içinde olmalı ama kurtuluş bu değil tabii ama keyifli ben varım

1 Beğeni

Destekliyorum derken finansman anlaminda mi şeettiniz :blush: ¿¿¿¿ @frekans

1 Beğeni

Sana ne lazım sonuçta mühendisiz şaka tabii etik falan

çay ocağından etik konusuna hangi ara geldiniz ya :)))

köylüye toprak herkese çay.
ankarada yapan var bunu, bestekarda müjgan diye bir mekan. 3 mmşp arkadaşım işletir, yolu düşen akıl alsın.

İlki 100 yılda açıldı küçücüktü bayağı geliştirdiler + içleirnde okulu komple bırakmış bir mühendiste var sanırsam : @Cyrano_de_Bergerac

yok ustad o efsane olarak yayılmıştır:)

1 Beğeni

ee şimdi ne yapıyoruz cafe ya da çay ocağı açamıyor muyuz :D

Dönerci fikriyle gelsem bu başlığa olur mu? Oturduğum bölgede ortama 2 ayda bir dönerci açılıyor, yanyana veya karşılıklı. Bir tane kapanan yok arkadaş, ne demişler; “Bir yerde tavuk döner varsa, orada umut vardır” =)

5 Beğeni

Lütfen açmayın. Açacaksanız da oranın bir hizmet alanı ve sizin hizmetkar olduğunuzu düşünün. İşiniz o :) malesef konsept/ asıl isi bu olmayan insanların kafelerinde çay istemeye çekinme, “burası yalnızca kafe deği biz müzisyeniz sizle pek ilgilenemeyiz” anlamlı sözler işitme gibi deneyimlerim oldu. Herkes kendi işini yapsın demiyorum ama bu tablo oluşmasa en güzeli :)

@harajuku Hocam biz mühendisiz şantiye ameleliğini yaşamış insanlardan etnel dantel havası zorlasan da çıkmaz :))

o zaman 2 çay :slight_smile:

1 Beğeni

peki ahşap atölyesi??

2 Beğeni

ben maden mühendisiyim hocam, çok anlamam ahşap atölyesinden falan, bildiğim tek ahşap madendeki ahşap direk :))

1 Beğeni

@soner bence cook guzel olur :blush:

1 Beğeni

bizde baht yok batırırız valla…

ben bir atölye tuttum
ama hemen ardından boyun fıtığı başgösterdi ve ilgilenemedim şu an boşta
kullanmak isteyen olursa birşeyler yapalım

1 Beğeni

Nerde atölye merkezi bir yerse değerlendirebiliriz :))

edit: Mumia cafe: autocad bizden çaylar sizden :))