İkna Edilemeyenlerde Bugün

Yöneticinizle kavga mı ettiniz ,iş arkadaşlarınızla aranız mı bozuk,delirmek mi üzeresiniz,mumia parmaklarınızın ucunda…
Evet farkettiğiniz üzere delirdim.Çalıştığım yerde bir türlü bağlı bulunduğum kişiyi ikna edemiyorum.Örneğin; bir gecikme dahi olacaksa ,ya da işlerde aksama da olsa ,’'onun istediği şekilde olmak ZO-RUN-DA"
Gittim,üzrerimdeki iş yüküyle alakalı olarak herkesi bilgilendirdiğimi,konuyu takip ettiğimi,çizelgeyi ise tam tarihler belli olduğu zaman yapacağımı söyledim.Söylemez olaydım.
Zaten canı sıkkındı,acısını benden çıkarmış oldu.Bir kağıda onu nasıl yapmam gerektiğini detaylı bir şekilde yazdı,yahu zaten nasıl yapılacağını biliyorum,bunu yapmam amacından sapacağı için yapmak istemediğimi söyledim.Görmek istiyormuş.Ben görmesin demiyorum ki,tarihler netleşince çizelgeyi hazırlayayım diyorum.Ben sizi anladım ancak siz beni anlamadınız diye diretince,baktım enerji seviyem giderek düşüyor ve sinir katsayım giderek artıyor,tamam deyip çıkmak istedim,hayır tamam değil deyip,bu defa da ne kadar gerekli bir şey istediğini anlatmaya başladı.Anlayacağınız ,sorduğuma soracağıma pişman oldum,daha da sormam :expressionless:

1 Beğeni