İşsizken Yapılan, Yapılması Düşünülen "İş"ler

Sayın Sevgili Mumialılar,

İşsizken, part-time ya da full time; bazen “Denize düşen yılana sarılır” bazen de “Kaybedecek neyim var ki girişimi” tipi işleri sıralayalım istedim. Benim aklıma gelenler; özel İngilizce, Matematik vb. dersler vermek; stant vb. günü ya da haftası birlik tanıtım hostesliği yapmak; taksiye çıkmak; Gardrops, Sahibinden.com vb. 2. el ürünler satmak. Ama sanki daha fazla olması lazım, değil mi? Rica etsem aklınıza gelenleri ekler misiniz? Gelir getirici olması nedeniyle eski şirketlere dava açmak da eklenebilir :)
Böyle bir başlık yoktu değil mi?

1 Beğeni

Eğer muzikle yada tiyatro ile ilgiliyseniz sokak performanslari da dusunulebilir. Ornegin sokak muzisyenleri bizlerden daha cok kazniyormus diyorlar. Neden olmasin ki?

1 Beğeni

İstanbul’da ücretsiz etkinlikler oluyor aslında ama mesele biraz da dışarı çıkabilmekte ya da yol parasını bulabilmekte :)

1 Beğeni

Güneşli günlerde sahilde oturmak, dışarda kaos varken ordan sıyrılıp sahilde yatmak, yuvarlanmak:) okumak istediğin ama hengamede okuyamadığın kitap, dergi vs ile zaman geçirmek… Sabah mesaisi olmadığını düşündükçe zamanın yavaşladığını hissetmek…

4 Beğeni