İsyanım Var Ulan!

Tüm haftasonu çalıştım. İşte,son dk ya kadar çalışıyorum. Hatta servisi beklettiğim durumlar da oluyor. 500kez üretime gidiyorum. Ancak çok büyük bir kabahat işlemişim . Yanıma laptop almadım. Yaklaşık 15dk azarlandım. Hatta servisi durdur geri dönsün bile dendi. Yolu yarılamamıza rağmen. Çalışma hayatım boyunca şunu anladım;
Sen ne yaparsan yap, ne kadar çabalarsan çabala patron seni anlayabildiğii sürece başarılı adlediliyorsun. Hep mağdur ve çok çalışan kendisi, ben zaten bir şey yapmıyorum.
Önceleri kendimi suçladım. Artık suçlamayı ve sinirlenmeyi bıraktım. Ben elimden geleni yapıyorum, 7/24çalışmak zorunda değilim. (ki çalışmama rağmen görülmedi) Uzaktan çalışsam da zaten yarın üretime girilebilecek. Müşteriden onay beklememek için söylüyor olabilir ama yaptığım şeyler takdir edilmiyor ve ben de artık taktir beklemiyorum. Ben zaten ne yaparsam yapayım bütün gün yattım adlediliyor.
Artık daha güçlüyüm, daha kararlıyım.Burdan tüm mumialara sesleniyorum. Benim gibi hissedenler varsa suç sizde değil, siiiiz iyi bir mühendissiniz. Ara sıra hata yapma hakkınız dahi var. Yeter ki telafi edebilin.

4 Beğeni

Sen çok yaşa @Miyendisbiri, işte budur ya :grin:

Ayrıca bence telafi etmesen de olur, şimdi onlar düşünsün :sunglasses:

3 Beğeni