Sanırım Sektör Hareketlenme Başladı.! ( en azından projeciler için )

İş arayışında olan arkadaşlara müjdeli haberlerim var. En azından proje ofislerinde çalışmak isteyenlere, zira şantiye işleri halen durağan. ( nereden biliyorsunuz derseniz, arayan iş verenlerden birine ben şantiyeciyim dediğimde; bizimde şantiyelerimiz var ancak malum ülke koşulları, şantiyemiz şu anda durmuş vaziyette o yüzden sadece ofis için alım yapıyoruz demişti. )

Son iki gündür proje ofisleri tarafından aranıyorum, ancak her şey " hangi pozisyon için " sorusuna kadar. Orada anlıyorum ki ofis içi istihdam edilmek isteniyorum. :slight_smile: Bu arada 10 yıllık meslek hayatımın sadece 3-4 ay’ı projecilik yaparak geçti. Cv’imde yer alıyor, buna rağmen ofisler tarafından aranıyor olmam ayrı bir merak konusu.

İrtibat numaramı edindikleri yer ise " mimarlar odasına " bıraktığım cv üzerinden. Bazı arkadaşlar odaları çok önemsemiyor ama ben son üç işimi mimarlar odasına bıraktığım cv üzerinden buldum. Bu notu sanırım buraya iliştirmekte yarar var.

İş arayan arkadaşlara kolaylıklar dilerim.

Saygılar.

16.03.2020 Güncelleme; Sayı an itibariyle 6 oldu.

2 Beğeni

Uygulamayı ve inşaatı biliyorsun gördün yönettin, proje mimarlarına danışman olman için istiyor olabilirler