Son Daki̇ka : Uzaylılar Işın Kılıçlarıyla Dünyayı İsti̇la etti̇!

Ekranlarda çıkan"SONDAKİKA" haberlerinden sonra sanıyorum kimse bu tarz bir habere şaşırmazdı.
Hatay’daki yangın (Aynı anda bir kaç noktada çıkan),İskenderun’daki canlı bomba, İzmir’deki deprem (Dünya’daki herkesin 7 kabul ettiği 6.6lık deprem(!), Seferihisarda Tsunami. Bak şaka değil bildiğin Tsunami.
Düşünün, ya da en azından bir hayal edin.Deprem oluyor, aşağı iniyorsun öldürücü bir virüs. Ya da;
Kayınvaliden yaşlı diye evden dışarı çıkarıyorsun, kadını tsunami götürüyor. Tekneler halay ekibi gibi ilerliyor. Artık hangi habere şaşırırız sizce?!
Depremin yaraları sarılmadan kahvemi şöyle içiyorum ama bak kıyafetim çok güzel paylaşan kafası güzel insanlar, insanlarımız…(!)
Hepimiz artık tırlatma noktasına geldik.Bir tarafta Pandemi, öteki tarafta ekonomik kriz ve işsizlik. Euro zaten 10 olmuş. Adeta sezercik filmi gibi abiiğ nasıl tadı güzel mi biygün ben de euro alıcam replikleri kafamda…

Tabii bunun yanın sıra “çalışan biz şanslı kesim”.Deprem olabilir,pandemi patlayabilir ama biiiiiiz çalışmak zorundayız ."

Artık uzaylılar gelse de şu işi bir bitirse. İlk beni alın diyeceğim ya !!!
image

Aburcubur yorumlar bunlar. Tuzu kuru yorumlar bunlar. Dünya ,dediğin olaylardan daha fazla kaos yaşamıştır. Sanki sırtında taş taşıyıp Rusya’da Çarı prostesto ediyor. Alt veya üst yaptığın muhendislik sadace.

Dünya daha fazla kaos yaşadı evet ama biz faniler yaşamımız boyunca bu kadarını bi arada görmemistik. Zaten @Miyendisbiri de mühendislikten ziyade olaylara vurgu yapmış :slight_smile:

2 Beğeni

@Fikret.34 7 lik deprem aburcubursa ,seni piste bekliyorum =)
10 luk euro tuzu kuruluksa, ekmek değil sen pasta banıyorsun şaraba.Rusyadaki çarı protesto etsek sıkıntı yok.Evet alt ve üst yaptığım mühendislik.Seninki de olsa olsa boşluk,aleladelik .

2 Beğeni

Mühendislik sefim. Derdimiz mühendislik. Show peşinde miyim ? Evet. Çünkü büyük sonlar büyük showlar ister. Ama biz elma armut lafları yapmayacağız . Birazcık parayla arpa alıp rakı yapacağız.

Para hayatımız için bir tuzak gibi. Acaba inşaatın 13 katından aşağı atlasam ölür müyüm? Baretim korur mu? Sigortam yok ama. Boşluk mu yes ama bana göre hoşluk

@Fikret.34 Bir yazı için değmez.Bence yapma ama sen bilirsin :smiling_imp:

Ölsem mutlu olur musun? Hatta mektup bıraksam ve düzene itiraz etsem sende bunu paylaşırsın olur mu? Ve ne kadar borcun varsa söyle ben hallederim sana en kaliteli saraplarimdan bile veriririm.

@Fikret.34 Sakin ol şampiyon,sakince elindeki şarabı yana bırak

Yok be ne ölmesi. Duydum ki mumla ekibi ile etkinliğimiz varmış.