Stajyer işi arıyorum

merhabalar ben 4. sınıf şehir ve bölge planlama bölümü öğrencisiyim. maalesef 1 dönem okulu uzattım fakat diplomamı alana kadar (haziran ayından itibaren İstanbul’da başlayabileceğimi de ek olarak bildirmekle birlikte) özel bir ofiste çalışmak istiyorum. Mümkün müdür bildiği bir yer olan var mı? Teşekkür ederim

2 Beğeni

Ücretli çalışabileceğiniz part-time bir iş mi arıyorsunuz yoksa staj yapacak bir yer mi? Tanıdığım biri var kendisine sorabilirim belki ama staj için çoğu yer ücret vermiyor. Onlar veriyor mu onu da bilmiyorum açıkçası

2 Beğeni

Burda biz bizeyiz, sorun yok da, bir yerle görüşürsen “staj” ya da “stajyer” dememeni tavsiye ederim. “Yarı zamanlı” vb daha uygun @Dilaratuysuz

Staj falan dersen bedavaya getirmeye çalışırlar… bi de utanmadan “öğrendiğin şeyler vermediğimiz maaştan daha kıymetli” gibi zevzeklik ederler.
Ev sahibi kirayı pafta cinsinden kabul etse haklılar ama tutturmuşlar lira diye, biz napalım :roll_eyes:

2 Beğeni

part time iş arıyorum aslında yanlış ifade etmişim. diplomam olmadığı için stajyer konumunda olabileceğimi düşüp o şekilde yazdım. teşekkür ederim