Mesai Radyosu Yayında! İlk Bölüm: Son Verdim Kalbimin İşine - baretti

Mühendis Mimar Ağı - www.mumia.biz podcast yayınlarına başladı!

İlk kaydımızda mumia.biz’e yazdığı başlıkla kalbinin işine son verdiğini açıklayan @baretti ile haklı fesihle istifa sürecini, arabuluculuk uygulamasını ve biraz da şantiyeyi konuştuk…

Evden işe giderken, işten eve dönerken veya çalışırken dinlemelik podcast çıktı!
İyi dinlemeler :slight_smile:

İşte ilk bölüm: Son Verdim Kalbimin İşine - baretti

SoundCloud:

spreaker:

YouTube:

4 Beğeni

Çok güzel bölüm olmuş. Emeğinize sağlık :) Duygular karşılıklı sanırım hastanede çalışırken depresyondan çıkamamıştım ben bunun için mi okudum diye. Ama her sektörün böyle olması insanı çok üzüyor. Ben bir ara Alman disiplini istiyorum diye tutturmuştum. Ama para kısımları çok daha zormuş. İnsan zaten zor şartlarda çalışıyor bir de emeğinin karşılığını alamıyor. Dedem hep dermiş işçinin teri kurumadan parasını vereceksin ki yorgunluğu çıksın diye. Ne kadar haklıymış. Geçmiş olsun dileyeyim tekrardan @baretti Bu arada şantiye yemekleri tam bir fiyasko gerçekten hep duyuyorum. Toplu beslenme sistemi ülkecek kanayan yaramız. Bir insanın beslenmesi iyi olmazsa verimi arttıramazsınız.
Neysem devamını bekliyoruz efenim :) @mumia_admin

4 Beğeni

Çok tesekkur ederim:) Şantiye yemekleri ayri bir podcast konusu gercekten. Belki baska bir zaman yapilabilir.

2 Beğeni

Baretti zorlu bir süreci başarıyla sonlandırmış olmanı tebrik ediyorum. Haklı olsak bile çoğu zaman içinde bulunduğumuz koşullar bizi katlanmaya zorluyor. Haklı fesih kararını verebilmek de kolay değil. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda iş bulamama ihtimali de varken işsiz kalmayı göze almak da… Müzikle beraber harika bir program olmuş ayrıca :)

2 Beğeni

Cok tesekkurler. Cok incesiniz…

1 Beğeni