Podcast Dinliyor musunuz?

Merhaba,
Artık yeni şarkılar bulamayıp aynı şarkıları dinlemekten sıkılan birisi olarak pek de uzun olmayan bir zamandır podcast’lere sardım. Siz dinliyor musunuz? Önerebileceğiniz podcastlar var mı?

Bir de mumia olarak bir podcast yayınlasak hoş olmaz mı? Bence bunun için güzel bir ekibiz. Haftada bir konu olarak mesela. Böyle bir proje başlatmak istiyorum burada :slight_smile:

4 Beğeni

Merhaba @jafey
Ben sıkılınca rastgele listelerden gidiyorum açıkçası. Daha önce dinlemediğim iyi parçalar keşfettiğim oluyor. Güzel ve geniş bir liste vardı, dinlemek istediğin türün başına veya sonuna bişey yazıyordun, o türden binlerce şarkı getiriyordu. Ne yazıldığını bulunca eklerim buraya. Tabi bu söylediğim müzik için…

Bir ara mumia’da podcast yapılıyordu ama iki bölümden sonra arkası gelmedi… “mesai radyosu” adıyla yapılıyordu, linki şurada:

@SafetyFirst Bu konuyu görmemiştim. Spotify gibi bir platform üzerinden yapılsa daha çok kitleye ulaşırsa herkes heveslenip buna daha iyi sarılabilir bence . Fikriniz nedir?

1 Beğeni

Önceki gönderilerde yazdıklarımı okuyanlar bilir, bu tip konularda oldukça hevesliyimdir, yapalım derim :grin:

İki kişi olduk bile…
Başka isteklisi var mı acaba?

1 Beğeni

Biz başlatırsak devamı gelir bence, nasıl bir kurgu ile ilerliyordunuz önceden (henüz eski podcastleri dinlemedim, birazdan dinleyip bir fikir yakalamaya çalışsacağım), nasıl bir kurgu yapabiliriz bunları konuşabiliriz :slight_smile:

2 Beğeni

Podcast önerisi: Yeni Haller (***), Yakın İlişkiler, Didik Didik Freud, Endişeli Psikilog…

2 Beğeni

Ben henüz kendime bir yer edinemedim podcast dünyasında :)) Orası da okunacaklar, izlenecekler gibi dinlenecekler çöplüğüne dönüştü. Akşama kadar çalışınca, mesai sonrası eş dost muhabbettinin esiri oluyorum, bu listeler uçup gidiyor aklımdan :))
Özet; sadece kendi yaptığım listeleri ve spotify’ın önerdiği şarkıları dinliyorum haa bi de mesai radyosunu :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

sevgili @jafey, ağzına sağlık :hugs:
davetimize icabet ettiğin için de teşekkür ederiz… kim bilir belki ileriki bölümlerde @mumia_admin olarak yeni yeni mumia’larla sen podcast yaparsın :upside_down_face:

1 Beğeni

Podcast olarak şunu önerebilirim:

2 Beğeni

@Kostebek Teşekkür ederim bakıyım :slight_smile:

Yeni podcast önerileri geldi!
KIY# ve Koku

1 Beğeni